חדשות ועדכונים

בעמוד זה מופיעות כתבות בעברית בלבד. לכלל הכתבות לחץ כאן

 • לדף מכרזים ודרושים | صفحة المناقصات

  לכל המכרזים בתוקף ניתן ללחוץ כאן | للوصول الى صفحة المناقصات والطلبات الحديثة اضغط هنا ...
 • תבנית חדשה טופס שאלון אישי - בקשה למשרה פנויה חדשה

  תבנית חדשה טופס שאלון אישי - בקשה למשרה פנויה חדשהתבנית חדשה טופס שאלון אישי -- בקשה למשרה פנויה חדשה.pdf ...
 • הודעה לציבור - תמיכות ספורט

  עיריית טירה מודיעה בזאת לציבור על כוונתה לתמוך בעמותות ו/או אגודות ספורט  מקומיות לשנת התקציבים 2020 לפי התבחינים  המאושרים ע"י העירייה.על כל עמותה ו/או אגודת ספורט מקומית המעוניינת בקבלת תמיכה מאת העירייה ורואה בעצמה כי היא עומדת בכל הקריטריונים לקבלת התמיכה להגיש טופס בקשת תמיכה לוועדת ...
 • מפגש חשיפה-תפקיד היועצת לקידום מעמד האישה ושוויון מגדרי ברשויות המקומיות.

  היה לי הכבוד לתת הרצאה בנושא שוויון מגדרי וקידום מעמד האישה בעיריית טירה בנוכחות ראש העיר מאמון עבד אלחי مامون طارق عبد الحي ועובדות שמעוניינות להתמודד על התפקיד.תודה לראש העיר מר׳ מאמון עבד אלחי, על ההירתמות, ההשקעה והחשיבות העליונה שהוא נותן לתפקיד היועצת כתפקיד משמעותי ומוביל ברשות המקומית ותודה ...

הודעה לציבור מס' 1/2020

תמיכות ספורט

הודעה לציבור 1-2020.pdf  

טופס לבקשת תמיכות 2020.pdf

 1. עיריית טירה מודיעה בזאת לציבור על כוונתה לתמוך בעמותות ו/או אגודות ספורט  מקומיות לשנת התקציבים 2020 לפי התבחינים  המאושרים ע"י העירייה.

 2. על כל עמותה ו/או אגודת ספורט מקומית המעוניינת בקבלת תמיכה מאת העירייה ורואה בעצמה כי היא עומדת בכל הקריטריונים לקבלת התמיכה להגיש טופס בקשת תמיכה לוועדת התמיכות בעירייה עד לתאריך 30/11/2020 שעה 12.00 .
  אפשר לקבל את טופס הבקשה במחלקת הגזברות ו/או באתר העירייה .

 3. העירייה אינה מחויבת לאשר בקשת תמיכה לגוף מסוים ו/או אחר

העירייה אינה מחויבת לקבל הצעה כלשהי ורשאית לבטל את כוונתה למתן תמיכות ואין לראות בפרסום זה התחייבות של העירייה למתן תמיכה כלשהי לגופים המבקשים .